Mayes Frances - Pod słońcem Toskanii. U siebie we Włoszech [czyta: Danuta Stenka] [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Mayes Frances - Pod słońcem Toskanii. U siebie we Włoszech [czyta: Danuta Stenka] [Audiobook PL]
Mayes Frances - Pod słońcem Toskanii. U siebie we Włoszech [czyta: Danuta Stenka] [Audiobook PL]

Mayes Frances - Pod słońcem Toskanii. U siebie we Włoszech [czyta: Danuta Stenka] [Audiobook PL]


Opis:


Bramasole – opuszczona od dziesięcioleci willa koloru morelowego, z wyblakłymi zielonymi okiennicami, wymarzony dom Frances Mayes położony w uroczym zakątku nieopodal toskańskiej Cortony. Remontowany przez polskich robotników – solidnych, choć im też zdarzają się wpadki – powoli zapełnia się meblami kupionymi na targu staroci, otrzymanymi od przyjaciół. Jego właścicielka, profesor literatury na uniwersytecie w San Francisco, odkrywa w tym czasie zapachy rosnących w ogrodzie ziół i niezapomniane smaki włoskiej kuchni: sorbetu z mięty i bazylii, zimnej zupy czosnkowej, lokalnego wina chłodzącego się w starym kamiennym zlewie odnalezionym przy domu. Kilkadziesiąt z wypróbowanych przez siebie przepisów zamieściła potem w inspirowanej jej codziennymi zapiskami uroczej opowieści „Pod słońcem Toskanii”.


Książka w interpretacji Danuty Stenki to świetny sposób, by poczuć atmosferę nieśpiesznego życia wyznaczanego przez rytm natury, wieczornych spotkań na placyku i w tawernie oraz wielowiekowej, obecnej tuż pod bokiem historii, nie wyjeżdżając z kraju, ani nawet nie wychodząc z domu.

Opis uploadu:

wielkosc paczki: 990 MB
czas trwania: 12h 55m 59s
bit rate: 192kbps
rodzaj kompresji: rar (Winrar 5,50)
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Danuta Stenka
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: BrakDownload:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 58  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler