OVERKILL's The Walking Dead - Deluxe Edition (2018) MULTi8-ElAmigos » ExSite PREMIUM
OVERKILL's The Walking Dead - Deluxe Edition (2018) MULTi8-ElAmigos
Dodał: Vanisz   Data: 7-11-2018, 12:04  GRY / PC
OVERKILL's The Walking Dead - Deluxe Edition (2018) MULTi8-ElAmigos


OVERKILL's The Walking Dead - Deluxe Edition (2018) MULTi8-ElAmigos


Opis:

Strzelanka osadzona w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana na potrzeby słynnej serii komiksów. W OVERKILL’s The Walking Dead wcielamy się w jednego z czwórki bohaterów starających się przetrwać w Waszyngtonie opanowanym przez krwiożercze zombie.

OVERKILL's The Walking Dead zabiera nas w podróż do uniwersum The Walking Dead, wykreowanego przez Roberta Kirkmana w słynnym cyklu komiksów (który doczekał się też serialowej adaptacji). Świat padł ofiarą epidemii, w wyniku której ludzie przemieniają się po śmierci w krwiożercze zombie. Ci, którym udało się przeżyć, każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie, stawiając czoła tak agresywnym nieumarłym, jak i innym ocalałym.

W trakcie zabawy trafiamy do zrujnowanego Waszyngtonu, wcielając się w jedną z czterech postaci. Aidan jest porywczy i łatwo daje upust swoim emocjom, a przy tym jest specjalistą od walki wręcz. Szukający swojej rodziny Grant doskonale radzi sobie z bronią palną; ostatnie lata spędził w dziczy, polując i pisząc przewodniki. Trzecią bohaterką jest Maya, niegdyś chirurg, której umiejętności są nieodzowne w postapokaliptycznej rzeczywistości. Ostatnia na liście jest Heather - była przedszkolanka, która wciąż stara się odnaleźć w ludziach dobro (mimo to lepiej nie zachodzić jej za skórę).

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7 3.3 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza, 60 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 60 GB HDD, Windows 10 64-bit

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Ali213).


Opis Uploadu:

Waga: 16.81 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

DLC list: Night Raid Flask, Night Raid Knife Gun, Night Raid Flare Gun Skin, OVERKILL Flare Gun Skin, OVERKILL Skin Pack, Night Raid Skin Pack, OVERKILL Knife Skin, OVERKILL Flask, Deluxe Upgrade, Original Soundtrack (mp3), Digital Art Book.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 132  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler