PrimoCache Desktop Edition 3.0.1 » ExSite PREMIUM
PrimoCache Desktop Edition 3.0.1
PrimoCache Desktop Edition 3.0.1
PrimoCache Desktop Edition 3.0.1 (x86/x64) | 8 Mb

PrimoCache-to dodatkowy układ pamięci podręcznej oprogramowania, które współpracuje z fizycznej pamięci, dyski SSD i pamięci flash w celu zapewnienia buforowania danych lokalnych dysków fizycznych. Jest przejrzysty zapisuje dane na dysku w szybkiej pamięci podręcznej urządzenia, takie jak pamięć fizyczna do tego, aby przyszłe żądania odczytu tych danych będzie podawany bezpośrednio z pamięci podręcznej i będzie szybciej


tak więc, czas dostępu będzie się kurczyć, pokazując znaczną poprawę ogólnej wydajności systemu.
Co Można Z Nim Zrobić?
• Jeśli masz 4 GB lub więcej pamięci, można użyć część pamięci jako pamięci podręcznej do przyspieszenia dyski lokalne, w tym mechaniczne, napędy, dyski SSD i pendrive, dyski iSCSI.
• Jeśli pamięć nie jest wyświetlany w systemie Windows, zazwyczaj w 32-bitowej wersji systemu Windows, możesz użyć tej ukrytej pamięci jako pamięci podręcznej do przyspieszenia lokalnych lub iSCSI dyski.
• Jeśli masz SSD i mechaniczny dysk w komputerze, można podzielić część lub cała ta SSD jako pamięci podręcznej do przyspieszenia napędu mechanicznego.
• Jeśli masz zapasowy dysk flash USB 3.0, można go używać jako pamięci podręcznej do przyspieszenia mechanicznych napędów.
Nowa PrimoCache
PrimoCache realizuje dwa poziomy pamięci podręcznej architekturę, składający się z 1-go poziomu cache 2 poziomu pamięci podręcznej. 1-go poziomu, pamięć cache, zwana także pierwotna pamięć cache składa się z pamięci fizycznej. Cache 2 poziomu pamięci podręcznej drugiego poziomu, który jest zazwyczaj na SSD, pamięci flash lub innego stałego urządzenie pamięci masowej. Oczywiście, 1-poziom pamięci podręcznej znacznie szybciej, niż 2-go poziomu pamięci podręcznej, choć zwykle znacznie mniej. PrimoCache oferuje jeden poziom pamięci podręcznej konfiguracji z wykorzystaniem 1-poziom pamięci podręcznej lub pamięci podręcznej poziomu 2 i dwa poziomy pamięci podręcznej konfiguracji z użyciem obu poziomów pamięci podręcznej.
W przeciwieństwie do 1-go poziomu bufora, który może utrzymać zawartość pamięci podręcznej podczas ponownego uruchamiania, cache 2 poziomu jest w stanie przechowywać zawartość pamięci podręcznej po ponownym uruchomieniu komputera z powodu stałego urządzenia pamięci masowej. Zwykle unika używane do pobierania danych od powolnych dysków za każdym razem, gdy komputer jest uruchamiany. W ten sposób, 2-poziom pamięci podręcznej pozwala znacznie skrócić czas pobierania i przyspieszyć działanie aplikacji na komputerach z mechanicznymi dyskami twardymi.
PrimoCache obsługuje również nagrywanie-funkcja tryb buforowania, który wykonuje żądania zapisu w pamięci podręcznej pierwszego i sinhroniziruete danych z pamięci podręcznej na dysku po niestandardowego opóźnienia. Dlatego pisz wnioski mogą być odpowiedział i zakończył się bardzo szybko, znacznie poprawia wydajność zapisu na dysku.
Ponadto, PrimoCache realizuje jedną niewidzialną pamięć interfejs sterowania (UIMMI), który można wykorzystać niewidzialną pamięć 1. poziomu pamięci podręcznej. Niewidzialne pamięci, znany również jako Неуправляемую pamięć, on w ogóle istnieje na 32-bitowych komputerów Windows, w którym jest zainstalowane 4GB lub więcej pamięci ram. Funkcja ta pomaga przezwyciężyć ograniczenia systemu Windows w pamięci i w pełni korzystać ze wszystkich zainstalowanej pamięci fizycznej.
PrimoCache wykonuje inteligentny algorytm podmiany pamięci podręcznej, który optymalnie określa pamięci podręcznej bloków powinny być usunięte, aby zwolnić miejsce dla nowych danych, gdy bufor jest pełny. Ten algorytm buforowania łączy w sobie dwa normalne algorytmów, które są używane rzadziej (ЛФУ) i najmniej poszukiwane (lru) i zapewnia najlepszy stosunek jakości do pamięci podręcznej. On jest самонастраивающимся i nie wymaga żadnych parametry definiowane przez użytkownika
.PrimoCache pozwala korzystać z kilku strategii cache i elastyczne konfiguracji. Jest on realizowany na poziomie jądra systemu Windows, i niewidoczne dla innych aplikacji. Tak że nie ma żadnych aplikacji lub zmian systemowych, niezbędnych do tego rozwiązania do buforowania. Z PrimoCache, można łatwo ustawić cache na dysku lokalnym i przyspieszyć pracę komputera.
Zasada
jednym z głównych składników w PrimoCache przechowywania klasy sterownik filtra, który znajduje się w stosie magazynu, przechwytywanie żądań we / wy danych na dysku. Jeśli wymagane dane zawarte w pamięci podręcznej, to wniosek może być złożony tylko odczyt pamięci podręcznej, który jest stosunkowo szybciej. W przeciwnym przypadku, dane powinny być pobierane z dysku. Dlatego, im więcej zapytań mogą być pokrywane z pamięci podręcznej, tym większa ogólna wydajność systemu.
Główne cechy
• Wsparcie fizycznej pamięci, dyski ssd i pamięci flash ssd jako pamięci podręcznej.
• Realizuje dwuspadowym architekturę pamięci podręcznej.
• Utrzymuje stały poziom-2 buforowanie.
• Obsługuje nagrywanie i napisać-wstrzymane ustawienia buforowania.
• Obsługuje polecenia TRIM.
• Obsługa SYSTEMU niewidzialnej pamięci.
• Obsługa pobierania danych w pamięci podręcznej.
• Inteligentny zaprojektowano i realizuje algorytm podmiany pamięci podręcznej.
• Obsługuje strategii buforowania: buforowanie odczytu i zapisu, tylko do odczytu lub tylko do zapisu w pamięci podręcznej.
• Obsługuje statystyki wydajności i monitora.
• Obsługuje buforowanie na kilka tomów
• obsługuje buforowanie dla objętości z oryginalnego systemu plików.
• Obsługuje buforowanie dla woluminów na dysków podstawowych i dynamicznych.
• Obsługuje plug and play.
• Obsługuje interfejs wiersza polecenia.
Wszystkie wersje Windows XP i Vista/7/8/8.1/10 w tym x86 i x64 redakcji.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 102  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler