Futuremark PCMark 10 v1.0.1417 (x64) Multilingual » ExSite PREMIUM
Futuremark PCMark 10 v1.0.1417 (x64) Multilingual
Futuremark PCMark 10 v1.0.1417 (x64) Multilingual
Futuremark PCMark 10 v1.0.1417 All Editions (x64) Multilingual | 2.5 GB

Test 10 test pcmark jest ostatnim w naszej serii standardowych komputerów PC obiektów w okolicy. Aktualizacja do Windows 10 z nowych i ulepszonych obciążeniami, w teście pcmark test 10 też szybsze i łatwiejsze w użyciu. 10 pakietu pcmark ma szeroki zestaw testów, które obejmują szeroki zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy


zostaw, zaawansowane i niestandardowe opcje wykonania w zależności od potrzeb, w teście pcmark 10 pełny test PC do nowoczesnego biura, który idealnie nadaje się do organizacji, które kupowali KOMPUTERY w dużych ilościach.
- Standardowy PC test wydajności dla systemu Windows 10.
- Odpowiednie testy, które odzwierciedlają różne wymagania współczesnej pracy.
- Dokładne i obiektywne wyniki, idealny dla dostawców, zakupy.
- Stworzony we współpracy z wiodącymi firmami technologicznymi
.Łatwy w użyciu
pakietu pcmark 10-jest to prosty w instalacji i obsłudze, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Uruchom głównym kryterium, a otrzymasz wynik testu pcmark 10, które mogą być wykorzystane do porównania systemów. 10 pakietu pcmark test mierzy ogólną wydajność systemu do pracy biurowej, przy użyciu testów na podstawie rzeczywistych aplikacji i działalności. Jest Rozszerzona, szybkie i niestandardowe opcje uruchamiania, aby badać inne aspekty wydajności, jeśli jest to konieczne.
Szybka i skuteczna
ze swoimi nowych i ulepszonych obciążeń, podstawowy test pcmark test 10 test zajmuje mniej niż połowę czasu równoważnych testów pcmark 8.
Po prostu naciśnij przycisk, aby uruchomić
w pcmark 10, nie trzeba już wybierać między normalnym i intensywnym trybem benchmarking stosowany w teście pcmark 8.
Wielopoziomowe raportowanie
każdy benchmark uruchomić produkuje na wysoką bazową ocenę poziomu średni poziom wyników testów grupy, i niskie punkty obciążenia.
Nowy jeszcze nie znamy
pakietu pcmark 10 akcji jeden i ten sam styl interfejsu, jak 3DMark i VRMark. Z znajomy układ, można przystąpić do korzystania z analizy porównawczej z testu pcmark test 10.
- SYSTEM operacyjny Windows 7, 64-bitowy
- Procesor dwurdzeniowy procesor
- 4 GB pamięci
karta Graficzna kompatybilna z DirectX 11
Wyświetlacz 1920 x 1080
- dysk twardy 6 GB wolnego miejsca
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 112  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler