TweakBit PCCleaner 1.8.2.29 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
TweakBit PCCleaner 1.8.2.29 Multilingual + Portable
TweakBit PCCleaner 1.8.2.29 Multilingual + Portable
TweakBit PCCleaner 1.8.2.29 Multilingual + Portable | 9.1/10 Mb

Z TweakBit PCCleaner-to program, który nie tylko oczyści dysk twardy, ale zapobiega zakłócenia od wyładowań w pierwszej kolejności. Skanuje system, patrząc w zakamarkach może nigdy nie przyszło do głowy sprawdzić i umieścić każdy kawałek śmieci, które może obniżyć wydajność komputera


Program bezpiecznie oczyszcza uszkodzone Windows i użytkownika plików tymczasowych, Microsoft biuro cache, pozostałe pliki internetowe z przeglądarek internetowych, pliki tymczasowe, SunJava, dzienniki błędów i wiele więcej. Oprócz tego, może on zwolnić gigabajtów przestrzeni poprzez wyłączenie nie-zawsze-przydatne Hibernacji w systemie Windows.
PCCleaner jest wyposażona w automatyczne środków ochrony, które działają w celu wyeliminowania niepotrzebnych plików, jak wyglądają, zapobiegając gromadzeniu się zakłóceń. Z mocnym odkurzaczem, jak ten, każdy użytkownik może zapisać swój system w idealnym porządku i działa na maksymalnej wydajności.
Oto co otrzymasz po dokładnym oczyszczeniu z PCCleaner:
- więcej miejsca do przechowywania ważnych plików
- szybsze uruchamianie aplikacji z kłody nakręcony
- bardziej efektywne skanowanie antywirusowe i defragmentacja
- więcej miejsca dla pamięci wirtualnej
- nie brakuje miejsca, błędy w oprogramowaniu z
- w Windows 10 (32 lub 64 bit), windows 8 (32 lub 64 bit), Win 7 (32 lub 64 bit), Vista (z dodatkiem service pack 2, 32-bitowy), XP (z dodatkiem SP3, 32-bitowa)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 41  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler