Tenorshare ReiBoot Pro 7.2.2 Multilingual macOS » ExSite PREMIUM
Tenorshare ReiBoot Pro 7.2.2 Multilingual macOS
Tenorshare ReiBoot Pro 7.2.2 Multilingual macOS
Tenorshare ReiBoot Pro 7.2.2 Multilingual macOS | 4.6 Mb

Jeden przycisk, aby naprawić wszystkie iPhone zatrzymany - wejście/wyjście wolny tryb odzyskiwania! Darmowe rozwiązanie naprawić ios wsadził do większości scenariuszy. Rozwiązać różne wspólne ios zacięte problemów, takich jak iPhone i iPad zatrzymany w trybie odzyskiwania DFU mode, uruchomienie pętli itp


Jedno kliknięcie dla wejścia/wyjścia w tryb odzyskiwania
program Tenorshare ReiBoot oferuje jednym kliknięciem rozwiązanie dla wejścia i wyjścia w tryb odzyskiwania, aby przywrócić wszystkie standardowe ios wsadził problemy na iPhone/iPad/ipod bez odzysku lub utraty danych.
Nie tylko tryb odzyskiwania, ale naprawić wszystkie rodzaje ios wsadził problemy
program Tenorshare ReiBoot jest znacznie więcej, niż wejściu/wyjściu iPhone w trybie odzyskiwania, ale może także naprawić wszystkie rodzaje ekran zatrzymany zatrzymany ios problemy, błędy w iTunes i inne pytania.
Zatrzymany na logo Apple
dla iPhone, iPad i iPod zatrzymany na logo Apple, po aktualizacji iOS lub w procesie zdrowienia? Program Tenorshare ReiBoot można ponownie uruchomić zatrzymany urządzenia bez kasowania danych.
Utknie na "połącz z iTunes" na ekranie
urządzenie zawiesza się na ekranie podłącz do iTunes po aktualizacji? Program Tenorshare ReiBoot będzie rozwiązać ten problem i nie musisz ponownie zainstalować iOS, jak Apple polecić.
Pobrania pętli
iPhone zatrzymany w cykl przeładowania i nie odzyskać? Program Tenorshare ReiBoot powinien być twój najlepszy wybór, aby naprawić błąd pobierania pytanie/pobrania pętli.
Inne iOS wsadził problemy
z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, program Tenorshare ReiBoot może ponownym uruchomieniu urządzenia z systemem iOS bez utraty danych i naprawić wszelkie zatrzymany sprawach, takich jak niebieski ekran śmierci, wydaje się tkwić, nie reaguje ekran, itd
.Zaawansowane rozwiązania, wykorzystując program Tenorshare ReiBoot o
rozwiązywania bardziej złożonych problemów na iOS bez iTunes lub hasło, gdy zatrzasnęły się drzwi, na iPhone, iPad, iPod dotyka.
Odblokować iPhone hasło bez iTunes
zapomniałem hasła na iPhone, iPad i iPod? telefon jest wyłączony i nie odzyskać? Program Tenorshare ReiBoot Pro jest w stanie fabryczny reset jest wyłączona iPhone i usunąć hasło bez iTunes.
Kompleksowe rozwiązanie do naprawy Apple TV zatrzymany pytań
Apple TV tkwi w podłączeniu do iTunes ekranie? Apple TV pokazuje się logo Apple tylko i biała dioda led miga? Program Tenorshare ReiBoot oferuje najprostszy sposób, aby naprawić telewizor Apple utknęła na AirPlay/domu/wymiana logo firmy Apple/tryb odzyskiwania/aktywację i wiele innych.
- Naprawa iphone, ipad zatrzymany na tryb odzyskiwania
- 1 Naciśnij przycisk, aby wejść w tryb odzyskiwania
- poprawka różnych ios przez recovery mode
- automatyczne wykrycie nierzetelnych i zamknął urządzenia wejścia -
- poprawka wszystkich iOS zatrzymany dotyczące aktualizacji iOS, awarii oprogramowania, przegrzania, itp.
- Łatwo rozwiązać większość błędów w iTunes
- Przywrócić iPhone bez iTunes i dane, utracone
- Reset do ustawień iPhone bez iTunes i hasło
- даунгрейд z iOS 12 w wersji Beta 2 do iOS 11.4
- wsparcie dla wszystkich urządzeniach z systemem iOS (w tym najnowszy iOS 12 beta-2-x sztuk)
wymagania: Intel, systemem operacyjnym OS X 10.8 lub nowszym.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 41  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler