TechTool Pro 11.0.1 Build 4881 macOS » ExSite PREMIUM
TechTool Pro 11.0.1 Build 4881 macOS
TechTool Pro 11.0.1 Build 4881 macOS
TechTool Pro 11.0.1 Build 4881 Multilingual macOS | 190 Mb

TechTool Pro przez długi czas była jednym z najważniejszych narzędzi do obsługi komputera Mac, działa płynnie i skutecznie. Wraz z wydaniem wersji 10, stał się bardziej kompetentny, niż nigdy. Techtool Pro 10 obsługuje wszystkie modele komputerów Macintosh i systemu wersji


mądrzejszy SMART Check
dyski obsługują technologię o nazwie SMART (Self-monitoring, Analysis and Reporting Technology), która może informować komputer o zdrowie swoich dysków twardych. W większości usług komunalnych, tylko ogólne wyniki - w przeszłości lub nie, nie są przekazywane użytkownikowi. W stanie błędy, często mało lub nie ma czasu na tworzenie kopii zapasowych danych, podczas gdy dysk nie jest w pełni. Poprzednie wersje TechTool Pro na bieżąco z ogólnej sytuacji, dla każdego atrybutu, ale niektóre atrybuty nie przyczyniają się do awarii dysku. Teraz INTELIGENTNE stał się mądrzejszy. TechTool Pro teraz wiesz, że atrybuty przyczynić się do awarii dysku, i poda wynik nie wcześniej, że dysk nie jest w pełni. Daje czas, aby uratować swoje dane.
Mapę partycji
TechTool Pro, testowania i przywracanie dysku twardego w sekcji "karty". Mapa Partycji testu sprawdzić stan partycji, karty Klucz, narzędzie do Naprawy błędów znalezione błędy w tablicy partycji.
Test pamięci
RAM są dość częste i mogą powodować różne wypadki, błędy w programie, a nawet utraty danych. Widzieliśmy wiele przypadków, w których użytkownik będzie ścigać rom lub problem z rozszerzeniem, jeśli twój problem-to jest po prostu uszkodzony i gospodarczej zastąpiły moduł pamięci. Jako część testu pamięci RAM, dodaliśmy również obrażenia, raport, który pokazuje ogromna liczba techniki i inne interesujące informacje na temat pamięci komputera.
moduł napędu
Korzystanie z TechTool Pro, można łatwo utworzyć moduł napędu, artykuł rozruchowy partycji aktywnej systemu ilość, która może być wykorzystana jako awaryjne partycji lub regularnie przeprowadzać konserwację komputera Mac. W module napędu opiera się na systemie Mac, i zawiera TechTool Pro tools dla Mac, naprawa. Korzystanie z modułu napędu, nie ma potrzeby, aby ponownie sformatować, lub uruchomić system z płyty DVD lub dysk twardy.
Ilość Klonowanie
Głośności Klonowania tworzy duplikaty dokładne ich ilości, bez problemów archiwizacji, tworzenia kopii zapasowych danych i aplikacji. Klonowanie wolumenów, może być również przydatna w przypadku aktualizacji mniejszy rozmiar dysku twardego na większy dysk. Masz możliwość, aby utworzyć kopię zapasową całego dysku, plik synchronizacji poprzez dodanie tylko pliki, które uległy zmianie klon, klonowanie dla wielu formatów obrazu dysku. Jeśli masz dysk, można nawet użyć narzędzie do optymalizacji dysków, które są szczególnie rozdrobnionym.
Ilość i Optymalizacji Plików
TechTool Pro odbywa się jak w plik i głośności optymalizacji. Optymalizacja plików, defragmentuje poszczególne pliki na dysku twardym. Zakres optymalizacji łączy wolnego miejsca na dysku twardym. Dla pełnej optymalizacji, wykonaj Ilość Optymalizacji po Optymalizacji Plików. Wynik optymalizacji ułatwia przechowywanie plików i może poprawić ogólną wydajność urządzenia.
Odzyskiwanie danych
TechTool Pro pomoże ci odzyskać dane z uszkodzonych dysków lub woluminów w tle (jeśli tak nie jest wyświetlana na pulpicie, aby zapisać dane w innym miejscu.† Korzystanie z Kosza: Historia, funkcje śledzenia lokalizacji zdalnych plików i zwiększyć prawdopodobieństwo ich odzyskania w przypadku przypadkowego usunięcia.
Procesor Benchmarking
Uzyskać obiektywny pomiar Mac od wydajności procesora. Procesor Atrakcji, jak za standardowe wykorzystuje algorytmy środki do testowania wydajności procesora. Korzystanie z tego narzędzia, można uzyskać wyniki, które mogą być wykorzystane do porównania szybkości procesora jabłka z jabłkami. Uniknąć nieporozumień porównaniu z użyciem Megaherców.
Sieci i Połączenia Testy
TechTool, może spróbować swoich Bluetooth, wi-Fi, Ethernet i innych sieci interfejs sieciowy. Rozwiązywanie problemów, aby pozostać podłączony do WiFi, lub problemów z połączeniem urządzeń Bluetooth, takich jak głośniki, klawiatury i wiele innych.
Monitorowanie sieci i Łączność
TechTool Pro monitor Ustawienia sieci lokalnej (LAN) przez objawienie aktywnych portów i usług w każdym samochodzie lub Bonjour kompatybilnego urządzenia w sieci LOKALNEJ. Informacja ta ma istotne znaczenie dla wzmocnienia bezpieczeństwa na danym samochodem, Bonjour kompatybilnym urządzeniem lub wspólnej sieci, a także przydatne na bieżąco z tym, że urządzenia były używane w przeszłości, które nie są już dostępne od ostatniego monitoringu przeprowadzono.
Ustawienia zabezpieczeń
TechTool Pro zawiera możliwość zabudowy TechTool system Ochrony ustawień, w którym można skonfigurować automatyczne funkcje, które działają w tle. W szczególności, można skonfigurować Ochronę, Kort usunięte pliki, monitorować ilość wolnego miejsca na dyskach twardych, zapisywać kopie zapasowe ważnych danych katalogu, aby pomóc z odzysku, w przypadku, gdy uszkodzenie urządzenia, i monitorować SMART procedury dysków twardych. Kontrole obejmują analizę błędów wejścia/wyjścia, power-on self-test ostrzeżenia, problemy z akumulatorem i RAID błędów. Jeśli zostaną znalezione błędy, Ochrona ekranu i powiadomień e-mail.
- Na bazie Intel Mac
- OS X 10.10 do macOS 10.13 'Sierra'
-

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 14  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler