Abelssoft WashAndGo 18 v23.04 Build 180 Portable » ExSite PREMIUM
Abelssoft WashAndGo 18 v23.04 Build 180 Portable
Abelssoft WashAndGo 18 v23.04 Build 180 Portable
Abelssoft WashAndGo 18 v23.04 Build 180 Portable | 62.4 Mb

WashAndGo to wirtualny pędzel do komputera PC. Nasza nagradzana aplikacja pozwala w prosty sposób czyszczenia całego systemu. WashAndGo usuwa pliki śmieci, w ciągu kilku sekund i pomaga zachować czystą i szybkim systemem Windows


optymalizacji KOMPUTERA nie może być prostsze.
WashAndGo podkreśla
usuwa niepotrzebne niepotrzebne pliki
WashAndGo usuwa niepotrzebne pliki śmieci. WashAndGo oczyszcza system i zwiększa znacznie wydajność. Następujące rodzaje śmieci znalezione WashAndGo: niepotrzebne pliki śmieci, starego magazynu i zrzutu zawartości folderów tymczasowych prefetch i plików i niepotrzebne pliki instalacyjne z pamięci podręcznej, nieużywanych plików kopii zapasowych z usługi instalacji pakietu i zawartości, tymczasowe foldery i wiele więcej.
Usuwa ślady
WashAndGo usuwa ślady obecności w Internecie: przeglądarka-Cache, cookies, przeglądarka-Historia i wiele innych ślady w najbardziej popularnych przeglądarkach.
Naprawiono błędy systemu
WashAndGo jest w stanie wykryć błędy systemu i ich poprawiania. Komputer staje się bardziej stabilny. Następujące błędy mogą być uznane i poprawiono: uszkodzone skróty błędy w zapisach rejestru systemu sieroty w ostatnim folderze plików i nieprawidłowych wpisów w systemie Windows usuń.
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
WashAndGo zalecamy, aby usunąć plik lub konto, jeśli ona może być niemal na 100% pewien, że to jest niepotrzebne i może być bezpiecznie usunięty. W każdym razie, mogą wystąpić problemy, WashAndGo tworzy bezpieczeństwo kopii zapasowych, który pozwala cofnąć wszystkie zmiany w ciągu 7 dni oczyszczenia.
Automatyczne Czyszczenie
WashAndGo może automatycznie wyczyścić komputer: można zaplanować, kiedy WashAndGo oczyszcza swój system w tle.
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 146  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler