Driver Talent Pro 6.5.54.160 Multilingual Portable » ExSite PREMIUM
Driver Talent Pro 6.5.54.160 Multilingual Portable
Driver Talent Pro 6.5.54.160 Multilingual Portable
Driver Talent Pro 6.5.54.160 Multilingual Portable | 13.3 Mb

Talent kierowcy-to okazja, aby automatycznie zainstalować najnowsze aktualizacje dla wszystkich sterowników dla wszystkich komponentów. Program zawiera obszerną bazę danych z tysiącami sterowników dla wszystkich rodzajów urządzeń, w tym drukarki, monitory, klawiatury, karty Dźwiękowe, karty wideo i wiele więcej


z talentem kierowcy nie ma potrzeby martwić się o utratę sterowników. Kierowca talentu do tworzenia kopii zapasowych i ponownie zainstalować cechy mogą zaoszczędzić państwu czas wyszukiwania i instalacji oddzielnych sterowników.
Zaktualizowane cechy talentu sterownika:
DriveTheLife została zmieniona nazwa talentu kierowca
.Zupełnie nowe, świeże spojrzenie - o wiele bardziej przejrzysty interfejs i czarodziejów.
Aby szybko znaleźć sterowniki i znaleźć wszystkie pytania kierowcy.
Oferuje bardziej stabilnych sterowników i aktualizacji, tym Lepiej pasują do wersji najnowszej wersji.
Znacznie łatwiej, jedno kliknięcie, aby zainstalować sterowniki urządzeń peryferyjnych, w tym drukarki sieciowe i UBS drukarek.
Jeden-stop rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych sterowników na komputerze, sterownik przywracanie z kopii zapasowej sterowników usunąć bez pozostałości plików.
Pobierz darmowe kody aktywacyjne do tego narzędzia, aby uzyskać więcej możliwości.
Oferujemy opisz profil i okucia.
Ustawienia z dużą ilością opcji.
Talent kierowcy specjalnie zaprojektowany do aktualizacji, naprawy i zarządzania sterownikami do wszystkich systemów Windows komputer PC (Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista jest w pełni obsługuje).
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 120  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler