Full Convert Enterprise 18.06.1461 » ExSite PREMIUM
Full Convert Enterprise 18.06.1461
Full Convert Enterprise 18.06.1461
Full Convert Enterprise 18.06.1461 | 81 Mb

Migracja baz danych-nie jest to łatwe zadanie, ponieważ istnieje wiele czynników. Jeśli chcesz z powodzeniem przekształcić swój indeks danych z jednej bazy DANYCH do drugiej, należy spróbować innych programów, jak pełnej konwersji


Łatwy w użyciu aplikacja szczegółowy kreator
program umie czytać i konwertować różne rodzaje baz danych, co sprawia, że zadanie trywialne spoiny. Ona może czytać pliki utworzone w programie Microsoft access, dbase, FoxPro i programu Excel do bazy DANYCH Firebird, bazy DANYCH InterBase, MySQL, Oracle, paradox, SQL Azure, w szczególności.
Ponadto, zawarte kreator jest w stanie automatycznie wykryć typ bazy danych, które masz na komputerze, po prostu podając go do pliku, który chcesz przekonwertować. Może to być przydatne dla użytkowników, którzy nie są zaznajomieni z różnymi typami baz danych.
Pełna lista funkcji
pełna konwersja może przetwarzać duże pliki (ponad 500 GB) bardzo szybko. Ponadto zapewnia możliwość dostosowania każdego wypadkowego kolumny, w zależności od potrzeb. Szybkość transferu danych może osiągać kilkaset rekordów na sekundę
.Możesz zaplanować konwersji, które mogą działać w tle odstępach czasu. To może być przydatne dla użytkowników, którzy chcą zautomatyzować powtarzające się zadania. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć plik-projekt, zapisać, załadować go w planowanie, wybrać preferowane ustawienia i interwał, a następnie kliknij przycisk "OK".
Ponadto, podczas konfigurowania procesu migracji, można skonfigurować skrypty SQL, które będą wykonywane przed lub po tym, jak źródłowa baza danych obsługuje to, zapewniając, że nie osiągnąć swój ostateczny cel.
Przenoszenie danych między bazami danych systemu przy minimalnym wysiłku
w zamknięcie, pełna konwersja pozwala na łatwe przeniesienie bazy danych między różnymi typami silników, a także pozwala dostosować informacje, które są przetwarzane. Niestety, on korzysta z plik Windows domyślnie przeglądarki, więc nie ma wsparcia dla ulubionego folderu.
Nasze aplikacje działają tylko pod Windows (Vista z dodatkiem service pack 2 i wyżej, a także Windows Server 2008 i później).
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 56  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler