Navicat for SQL Server 12.1.7 » ExSite PREMIUM
Navicat for SQL Server 12.1.7
Navicat for SQL Server 12.1.7
Navicat for SQL Server 12.1.7 (x86/x64) | 78.7 Mb

Program navicat for SQL Server zapewnia w pełni graficzny podejście do zarządzania i projektowania baz danych. Szybko i łatwo tworzyć, edytować i usuwać wszystkie obiekty bazy danych, lub wykonywać zapytania SQL i skrypty. Podłączyć do dowolnego lokalny/zdalny SQL serwer, i są zgodne z bazami danych w chmurze, takich jak Amazon RDS i SQL Azure z


Cechy: informacje
płynne przejście przetłumaczyć
danych, Synchronizacja danych i struktury synchronizacji pomoże ci przenieść dane łatwiej i szybciej z mniejszymi kosztami. Zapewniamy szczegółowe, krok po kroku instrukcje do przenoszenia danych między bazami danych. Porównanie i synchronizacja baz danych i synchronizacji struktury. Konfiguracja i wdrażanie porównań w s, i otrzymasz szczegółowy scenariusz, aby określić zmiany, które chcesz wykonać.
Narzędzie dywersyfikacji manipulacji
korzystać z narzędzia Kreator importu danych do migracji danych do bazy danych z różnych formatów, lub z ODBC po nawiązaniu połączenia ze źródłem danych. Eksport danych z tabel, widoków lub wniosków wyników w formatach, takich jak Excel, dostęp, CSV i wiele innych. Dodawanie, zmienianie i usuwanie rekordów z tabeli siatki wraz z tablicą danych narzędzi do edycji, aby złagodzić swoje edycje. Program daje narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania danymi i zapewnić płynny proces.
Prosty SQL do edycji
wizualnej kompilacje programu SQL pomoże ci tworzyć, edytować i uruchomić SQL, nie martwiąc się o składni i prawidłowego korzystania z poleceń. Kod szybkiego z funkcją Autouzupełniania kodu i własnych fragmentów kodu poprzez uzyskać propozycje słów kluczowych i rozbiórki powtarzanie od kodowania.
Inteligentny projektant bazy danych
tworzyć, modyfikować i zarządzać wszystkimi obiektami bazy danych, korzystając z naszych profesjonalnych projektantów obiekt. Konwersja baz danych w graficzne przedstawienie, stosując złożone struktury bazy danych i narzędzia do symulacji, tak, że można modelować, tworzyć i rozumieć złożone bazy danych, z łatwością.
Zwiększyć wydajność
nasz potężny lokalnej kopii zapasowych/przywracania poprowadzi cię przez proces tworzenia kopii zapasowej i zmniejsza prawdopodobieństwo błędów. Sporządzenie profesjonalnego wysokiej jakości raporty w ciągu kilku minut, korzystając z interaktywnego projektowania interfejsu i efektywnej organizacji pracy, oraz zestaw automatyki do powtarzalnego procesu wdrażania, takich jak generowanie raportów, tworzenie kopii zapasowych bazy danych i wykonanie skryptu w określonym czasie lub dzień. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, zawsze możesz dostać pracę.
Ułatwiają współpracę
synchronizować ustawienia połączeń, modele, zapytań i wirtualnych grup, w naszej chmurze program tak, że można uzyskać dostęp w czasie rzeczywistym do je, i dzielić się nimi ze swoimi kolegami w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Z Cloud darmowy program, możesz użyć w każdej minucie swojego dnia, aby zmaksymalizować wydajność
.Dodatkowo bezpieczne połączenie
ustanowić bezpiecznego połączenia przez SSH i SSL zapewnić każde połączenie jest bezpieczne, stabilne i niezawodne. Wsparcie dla różnych metod uwierzytelniania serwera baz danych, takich jak uwierzytelnianie pam. Program 12 dodatkowe mechanizmy uwierzytelniania i wydajnych środowisk, więc nie musisz się martwić o podłączenie się do niezabezpieczonej sieci.
Dla Systemu Windows 7, 8/8.1, 10, Windows Serwer 2008 R2, 2012, 2016.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 32  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler