SDL Trados Studio 2019 Professional 15.0.1.36320 » ExSite PREMIUM
SDL Trados Studio 2019 Professional 15.0.1.36320
Dodał: LeeAndro   Data: 2-10-2018, 13:49  PROGRAMY / Biurowe
SDL Trados Studio 2019 Professional 15.0.1.36320
SDL Trados Studio 2019 Professional 15.0.1.36320 | 463 Mb

Tworzenie wysokiej jakości tłumaczeń, zwiększyć wydajność pracy i zrobić swoją drużynę i działa szybciej z najnowszą wersją najpopularniejszego na świecie kot. Zaprojektowany z użytkownikiem w swej istocie, studio 2019 sprawia, że łatwiej jest, aby wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje, które sprawiają, że studio to idealne rozwiązanie dla nowych i istniejących użytkowników


Łatwy do nauczenia, łatwy do wykrycia,
niezależnie od tego czy nauka podstaw i rozwój nowych możliwości, nowe doświadczenia użytkowników studia będą cię wspierać na każdym kroku.
Na żądanie kierownictwa
na pokład nowych członków zespołu tłumaczenia szybko i poszerzyć wiedzę na temat istniejących tłumaczy ze zintegrowanym wskazówki, porady i filmy instruktażowe, które są dostępne w ramach studia 2019. Odblokuj nowe funkcje, budować zaufanie i dowiedzieć się więcej na oszczędność czasu funkcjonalność - nie wychodząc ze studia.
Natychmiastowy dostęp do wszystkiego
wykonywanie zadań tłumaczenie z mniejszym wysiłkiem podręcznika studio nowej technologii. Wpisz słowo lub frazę i powiedz mi, zasadnie przypuszczać, poleceń, parametrów i ustawień, i zabierze cię tam bezpośrednio. Powiedz mi, co sprawia, że dostęp do funkcji w cztery razy szybciej*, niż wcześniej.
Skutecznie, bez stresu projektów
zaoszczędzić czas i zredukować administrację projektu, z szybkie tworzenie projektu i łatwe połowie projektu aktualizacji.
Elastyczny projekt
zwiększyć efektywność swojej pracy z szybciej projekt stworzony przy użyciu istniejącego szablonu. Zapraszamy na nowy poziom elastyczności z potężnym czarodziejem projekt studia 2019, aby dostosować projekty do własnych wymagań. Zobaczyć, gdzie jesteś w trakcie naszej nowej 'mapa metra'.
Łatwe połowie projektu pack
szybko reagować na zmiany projektu, dzięki nowej pracowni połowie projektu aktualizacji. Teraz 82% szybciej* aby zmienić plik do istniejącego projektu tłumaczenia, bez jakiejkolwiek utraty pracy zakończone do tej pory.
Gwarancja jakości
uniknąć przeróbek i utrzymanie wysokich standardów jest możliwe dzięki zwiększonej kontroli jakości tłumaczeń w studio 2019
.Poprawa jakości kontroli
dostarczyć wysokiej jakości tłumaczenia w każdym języku z nowym złożone i elastyczne zapewnienie jakości (QA) weryfikacji; umie dostosować parametry dotyczące kontroli jakości dla każdego języka docelowego. Skutecznie przetwarzać językowe aspekty, takie jak znaki interpunkcyjne, cyfry i wyrażenia regularne, aby zapewnić bardziej precyzyjne wyniki kontroli jakości we wszystkich językach projektu.
Doskonalenie zarządzania TM
zapisywanie swoich najcenniejszych aktywów przed datą teraz jeszcze łatwiejsze. Ciesz się większą kontrolę nad tym, jak można zmienić TMC, w tym możliwość przeglądania do 1000 jednostek tłumaczeń za stronę, co sprawia, że szybciej i łatwiej przechowywać wszystkie swoje TMC w jak najlepszym stanie.
Bądź na bieżąco z
upewnić się, że twój zespół zawsze up-to-data - i o nowe funkcje i aktualizacje, które są dostępne w cyklu życia studia, zawsze gwarantowane pozostają aktualne.
- СДЛ Традос Studio 2019 obsługuje Microsoft Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10.
- Jako minimum, zaleca się procesor Intel lub kompatybilny procesor, na komputerze z 4 GB pamięci ram i ekran o rozdzielczości 1024 x 768.
- Aby uzyskać optymalną wydajność, zalecamy korzystanie z 64-bitowego systemu operacyjnego, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD, i niedawno Intel lub kompatybilny procesor. Planowane jest pełna obsługa 4K rozdzielczości ekranu i odbywać się będzie etapami w przyszłych wydaniach.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 27  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler