ViewCompanion Premium 11.00 » ExSite PREMIUM
ViewCompanion Premium 11.00
Dodał: LeeAndro   Data: 1-02-2018, 21:22  PROGRAMY / Grafika
ViewCompanion Premium 11.00
ViewCompanion Premium 11.00 (x86/x64) | 56.8 Mb

ViewCompanion Premium® jest najpotężniejszym członkiem ViewCompanion rodziny. ViewCompanion Premium może przeglądać, drukować i konwertować plt w historii plików, plików PDF, program Autodesk dwf i, Postscriptum, ЦГМ, TIFF, licencji i wiele innych formatów


ViewCompanion Premium wsparcie PMT ploter pliki za pomocą formatu hpgl, hpgl mają u/2 i HP-RTL i programem calcomp w formacie.
Jeśli trzeba rozdać rysunki, na przykład w internecie, można konwertować rysunki w Formacie Web Аутодеск (ГСХ), SVG (Skalowalna grafika wektorowa) i plik Adobe PDF. Wszystkie te formaty są bardzo popularne do dystrybucji rysunków
.Można konwertować wiele plików w różnych formatach w jeden wielostronicowy PDF, dwf pliki lub plik w formacie TIFF.
ViewCompanion można podzielić wielostronicowy PDF, PDF lub dwf-pliki na kilka oddzielnych plików na stronie.
Swoich PDF, plt, cgm i dwf-pliki mogą być konwertowane na Format Autodesk DXF, który może być odczytany przez praktycznie wszystkie programy CAD, np.: dla Autodesk AutoCAD i microstation.
Oba konwersję i drukowanie jest wliczone w cenę. Oprogramowanie może być skonfigurowane do śledzenia wybrany folder i wszystkie pliki kopiowane do tego folderu zostaną automatycznie wydrukowane.
ViewCompanion daje zaawansowane funkcje powiększania i panoramowania, i można zobaczyć szybko i dokładnie swoje pliki.
Precyzyjne narzędzia użyć Viewcompanion do pomiaru długości w zakresie pomiarów. Można zmierzyć za pomocą wiązania do geometrii rysunku dla wysokiej precyzji. Kalibracja narzędzi pomiarowych są dostępne, aby zapewnić, że otrzymasz poprawne wyniki, jeśli twoje rysunki nie 1:1. Wyniki pomiarów mogą być eksportowane do pliku CSV, który można pobrać w programie Excel lub innego arkusza kalkulacyjnego.
Z ViewCompanion Premium można dodać narzutów do ładowanego pliku. Obsługiwane elementy oznakowania zawiera prostokąty, linie, linie wymiarowe, pomiar powierzchni, elipsy, wielokąty, tekst, strzałki, znaczki i obrazy.
Możesz wybrać jeden ze standardowych matryc lub twórz własne. Własne biblioteki symboli pozwala łatwo dodać często używane symbole, jak właściwie. Hiperłącza mogą być dodane do układu elementów i hiperłączy, można albo otworzyć inny rysunek wewnątrz ViewCompanion lub otwórz dostęp do Internetu (adres URL) za pomocą domyślnej przeglądarki.
Wszystkie elementy układu są zapisywane w osobnym pliku, a plik źródłowy pozostanie bez zmian.
Elementy układu mogą być dodatkowo włączone podczas przeglądania pliku wydrukowane lub przekształcone.
Można eksportować elementy układu jak Autodesk DXF w formacie dwf w Autodesk, cgm i inne formaty.
SYSTEM operacyjny Windows Vista 32 i 64 bit.
Windows 7 32 i 64 bit.
Windows 8 32 i 64 bity.
SYSTEM Windows 8.1 32 i 64 bit.
SYSTEM operacyjny Windows 10, 32 i 64 bit.
SYSTEM Windows Server 2003 Z
dla systemu Windows Server 2008 i
dla systemu Windows Server 2012 i
obsługuje terminal serwer i Citrix.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 129  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler