Serif Affinity Designer 1.6.3.100 Beta (x64) Multilingual » ExSite PREMIUM
Serif Affinity Designer 1.6.3.100 Beta (x64) Multilingual
Serif Affinity Designer 1.6.3.100 Beta (x64) Multilingual
Serif Affinity Designer 1.6.3.100 Beta (x64) Multilingual | 228.4 Mb

Projektant аффинити to szybkie, sprawne i dokładne wektor graficzny projekt oprogramowania. Czy pracujesz w zakresie tworzenia marki, concept art, drukowanie projektów, ikony, interfejs UX i web układów, powinowactwo projektant będzie zrekonstruować, jak pracujesz w systemie Windows


narzędzia do projektowania zmienionych
wszystkie narzędzia niezbędne do profesjonalnej grafiki wektorowej aplikacja, z niezwykle precyzyjne narzędzie uchwyty do super gładkie narzędzie gradient. Wszystko dokładnie przemyślane i starannie zaprojektowane, oni po prostu działają tak, jak chcesz.
Zbudowany dla twojej pracy
z podstawowych zasad wydajności, stabilności i braku wodotrysków, projekt podobieństwo został starannie zaprojektowany do profesjonalnego procesu roboczego.
Krzyż wydajności platformy
z zawodowej rodowód kute na Mac, i dobierane są krok po kroku w oknach udostępniony Plik w Formacie zapewnia doskonałe rezultaty drukowania na dowolnej platformie
.Niezrównana szybkość i dokładność
pan 60 klatek na sekundę i zoom wspaniały 10,000,000%, zobaczysz wszystkie ustawienia, efekty, konwersji i aktualizowane w czasie rzeczywistym.
Pracować w dowolnej przestrzeni,
, RGB i CMYK, lab, odcienie szarości. Kompleksowe pracy CMYK za pomocą systemu zarządzania kolorami ICC i 16-bit do edycji kanałów.
Niezrównana Kompatybilność plików
najlepszy importowany silnik PSD i pełną obsługę formatu SVG, EPS i PDF, PDF/X i FH plików oznacza, że wdrożenie projektu podobieństwa w pracy bezbolesny
.Pixel kontrola
w czasie rzeczywistym pikseli w wersji standardowej lub rozdzielczość Retina dostępny z jednego kliknięcia, zawsze można zobaczyć, co masz zamiar dostać. Nie mogę osiągnąć doskonały rezultat czysto w wektorze? Po prostu edycja pikseli - powinowactwo projektant ma pełny zestaw narzędzi bitmapowych też.
Nieniszczące efekty i korekty
z ogromna biblioteka naprawczych warstwy, efekty i tryby-mieszanka w połączeniu z pełnym wsparciem dla maski i обтравочные warstwy-powinowactwo projektant oferuje najbardziej zaawansowane elementy sterowania warstwy, dostępne w dowolnym wektor aplikacji.
Elastyczne obszary robocze... i procesy robocze
skupiony, w pełni konfigurowalny obszar roboczy, w tym stałe i pływające tryby interfejsu użytkownika, projektant podobieństwo pozwala działać jak chcesz. Dodać regularne i niestandardowe 2D i izometryczny siatki dla elastycznych układów, praca z wieloma projektami jednocześnie i korzystania z MacOS, takie usługi, jak podzielić ekran i pełny ekran. Plus, który może być zbawiony historii, nieograniczona ilość cofania i nieniszczących filtrów i ustawień, zawsze możesz wrócić i zmienić swój umysł.
Naturalny rysunek pędzlem
, aby wykorzystać moc dotyk, nacisk pisaka, pochylenie i innych elementów do naturalnego oglądanie dzieł sztuki. Do edycji grafiki wektorowej kresek, jak czysto i łatwo, jak zwykłe krzywe, i dodawanie mapy bitowej za pomocą pędzla-samodzielnie lub z pomocą grafiki wektorowej, aby dodać głębi i wysokiej jakości tekstury organiczne. Obróć obszar roboczy, mieszać kolory, zmień ustawienia pędzla, tworzyć własne porady pędzla i import .torrent pędzla, aby uzyskać pełną kontrolę nad swoją pracą.
Rzucić kilka figur projektant
powinowactwo zapewnia kompletny zestaw formularzy prymitywów, wykorzystując proste elementy sterujące do regulacji ustawień geometrii kąt i inteligentne celu przyciągania. Pełny zestaw operacji logicznych z geometrią, nieniszczących połączeń kształtów i Pełna edycja strony oznacza, że można stworzyć piękną skomplikowaną geometrię w
.Po prostu twój Typ
dodaj artystycznego tekstu, nagłówki, tekstowe, dowolny kształt lub tekst, wykonaj dowolny wektor kontur. Stosować skomplikowanych stylizacji i stopów, wstępnie przeglądając wszystkie dostępne czcionki i zestawy stylów na pasku wyświetlacza. Wszystkie potrzebne elementy sterujące wbudowane w system, w tym prowadzące, kerning, przesunięcie linii bazowej, karty i teraz w wersji 1.5 można tworzyć style tekstu do dokumentu.
Nowy profesjonalny druk zarządza
"affinity" oferuje pełną gamę profesjonalnego druku. Kolor wsparcia kolory pantone®, CMYK i pełne zarządzanie kolorem-tylko ICC część. Możesz otwierać, edytować i wydruku PDF/x pliki, skonfigurować ustawienia drukowania, należy użyć kolory dodatkowe, i dodaj obszar drukowania bez obramowania, wykończenie i znaczniki cięcia.
Potężny eksport
w trybie eksportu otrzymasz pełną powierzchnia robocza dedykowanego dla eksportu obrazów. Wybierz stref, warstw i obiektów dla eksportu, kontrolując parametry wyświetlania każdego elementu osobno. Dla skutecznego internetowych i projektowania interfejsu użytkownika, można automatycznie tworzyć nowe pliki po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w konstrukcji w dowolnym rozdzielczość, Format pliku i foldery, które chcesz.
Ogólny Format pliku powinowactwo ogólny Format pliku
powinowactwo sprawia, że mieszanej konstrukcji dyscyplina, jak sprawnie i łatwo, jak to powinno być. Otwórz dowolny ojczystego pliku powinowactwo powinowactwo do dowolnej aplikacji na dowolnej platformie i po prostu dalej pracować - ze wspólną historią, nieograniczona ilość cofania i metamorfozy. I eksport, powinowactwo projektant przyjmuje wszystkie główne typy plików w polu.
Niezwykle potężne zabudowy
w konstruktorze powinowactwa, można tworzyć nieograniczoną ilość różnych wzorów, rozmiarów i ekrany umieścić w jeden dokument, aby zobaczyć je wszystkie na raz. Gdy przyjdziesz na eksport otrzymasz pełną kontrolę nad tym, co montażową panel do wyświetlania i jakie parametry, znacznie upraszcza elastyczny i projektowanie aplikacji.
- SYSTEM operacyjny Windows® 10
- Dla systemu Windows® 8.x
- dla systemu Windows® 7 (service pack 1; Aero jest włączony)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 94  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler