Alien Skin Exposure X3 3.5.0.75 (x64) » ExSite PREMIUM
Alien Skin Exposure X3 3.5.0.75 (x64)
Alien Skin Exposure X3 3.5.0.75 (x64)
Alien Skin Exposure X3 3.5.0.75 (x64) | 208.5 Mb

Legendarny plugin efekty teraz świetny edytor zdjęć i organizator. Przedstawiamy ekspozycję, X3, zaawansowane nieniszczących RAW edytor, który pozwala łatwo tworzyć piękne obrazy i poznać cały proces


wysoka wydajność, zaawansowane organizacyjne narzędzia i niezrównaną kreatywnej edycji, aby ekspozycji jest tylko aplikacja, czego potrzebujesz, aby szybko przekształcić swoje zdjęcia w dzieła sztuki. Używać oddziaływania, jak pełna edytor zdjęć, aby opanować cały proces, lub jako wtyczka w Lightroom i Photoshop do twórczej zmiany.
Ekspozycja zawiera setki ustawień, które zapewniają piękny wygląd zdjęć. Aby ich używać tak jak jest lub dostosować je, aby wyrazić swój własny styl
.Ekspozycja stanowi jedyny RAW edytor, który jest przeznaczony do precyzyjnego emulacji folii i wspaniałe efekty artystyczne zdjęcia.
Ponad 500 presetów emulacji analogowych filmów, począwszy od starożytności, a kończąc na nowoczesnym Dagerotyp portret film, jak Kodak Portra. Lo-Fi, zniknął, i krzyż przetworzonych patrzy iść na film z nowoczesnymi efektami. Możesz dostosować każdy z nich, i mieszanka kilku stylów, za pomocą nieniszczących składającego się z warstw ekspozycji oraz do czyszczenia narzędzi. Zobacz wszystkie presety ustawień ekspozycji.
Edytować wielką ekspozycję
udostępnia narzędzia do tworzenia pięknych zdjęć. Setki stylowych presetów, duży narzędzi do retuszu, nieniszczących odkłady, i wspaniałe efekty specjalne sprawiają, że ekstrakt jedyny produkt, trzeba, aby zakończyć pracę.
Konfigurowalne efekty
, aby dostosować każdy szczegół swoich zdjęć z zaawansowanym kreatywnym narzędzi oddziaływania. Oto tylko niektóre z funkcji:
pędzlem na kreatywne efekty i zastosowanie łożysk liniowych i narzędzi, dzięki rzadki połączeniu
Stos kilka presetów i nieniszczących warstwy korekty
wyjaśnienia portrety z narzędziami do retuszu
piękne presety
ponad 500 pięknych ustawień zawiera dokładny film emulacja, która tchnie życie w swoje zdjęcia. Symuluje kultowy kolor czy B&W filmie wygląda, i odkryć nowe kreatywne style. Każdy z nich dostosować i zapisać jako swój własny preset.
Ciągłej kreatywności, wpływ
prędkości w twórczym edycji strefy i trzyma tam. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia wspaniałych obrazów i zorganizować swoje zdjęcia, tak, że nie trzeba powoływać się na kilka produktów, aby zakończyć swoje obrazy. Wykonać wszystkie prace w sposób jednolity, intuicyjny interfejs użytkownika.
Oświetlenie-szybka Organizacja
rejs szybką obciążenia z ekspozycją, intuicyjnych narzędzi.
Natychmiastowy dostęp do
, gdy wkładasz kartę pamięci z aparatu i zaczną selekcja i edycja obrazów podczas kopiowania w tle. Nie trzeba czekać od powolnego importu
.Organizacyjne instrumenty zarządzania ryzykiem
da ci wszystko, czego potrzebujesz, bez kłopotów i komplikacji powolnego katalogach. Ekspozycja wykorzystuje tę samą strukturę folderów, takich jak komputer, więc będziesz czuć się jak w domu, korzystając z wyciągu, aby zorganizować swoje pliki.
Efektywna Organizacja
słowa kluczowe, spotkań, tworzenia tagów i ranking pomoże ci szybko znaleźć swoje najlepsze zdjęcia i zapisać się do biblioteki zorganizowane.
Dziś najlepszych fotografów, przedstawionych fotografów
użyć ekspozycję dla dostawy piękne zdjęcia swoim klientom.
Dla systemu Windows: Windows 7 64-bit lub powyżej
Procesor Intel Core 2 lub kompatybilnych
monitor o rozdzielczości 1280x768 lub wyższa wpływ$$X3$jest kompletny edycji zdjęć i organizacji decyzje. Może on być również stosowany jako twórczego plugin do edycji. Wymagania wtyczka w następujący sposób:
Адобе Photoshop CS6 i Adobe Photoshop SS 2015 lub później
dla Adobe Lightroom 6 programie Adobe Lightroom i SS 2015 lub później
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 142  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler